Gezins en jongeren coaches

fam

Maak je je zorgen over je kind? Zijn er problemen in je gezin? Als je vragen hebt over opvoeden en het opgroeien van je kind of tegen problemen aanloopt, kun je terecht bij de Gezins- en Jongerencoach van Zorg in Deurne.

Gezins- en Jongerencoaches zijn ervaren en deskundige jeugdhulpprofessionals. Samen met jou bekijken ze het probleem en hoe dat het beste opgelost kan worden. En of je dat zelf kunt, of dat je daar hulp van anderen voor nodig hebt. De Gezins- en Jongerencoaches werken onder de vlag van Zorg in Deurne en zijn dichtbij jou in de buurt te vinden. Bijvoorbeeld in je wijk, bij je school en als het nodig is ook bij je thuis.

Je kunt in onderstaand overzicht zien welke Gezins- en Jongerencoach verbonden zit aan uw wijk/school, dan kunt je direct met deze persoon contact opnemen. Als er een algemene vraag bij Zorg in Deurne voor de afdeling jeugd binnenkomt, dan wordt deze in ons wekelijks casusoverleg op maandag besproken. Nadien doen we ons best zo spoedig mogelijk contact met je op te nemen.

_____________________________________________

Gezins- en Jongerencoaches:
 

Dorpen:   


JolenJolen van het Reve

j.vanhetreve@deurne.nl
06-30924767
Werkdagen: ma - di - do 


 

 

 

 

Dylan van der WaardenDylan van der Waarden

d.vanderwaarden@deurne.nl
06-83134801
Werkdagen: ma - di - wo - do 

Contactpersoon basisschool:
De Peelparel
De Zonnebloem
De Wegwijzer
De Willibrordus Neerkant
 

 

GonnyGonny Geurtjens

g.geurtjens@deurne.nl
06-30504352
Werkdagen: ma - di - wo

 

 

 

 

Nieuwe wijken:

 

Lea van OoijenLea van Ooijen

 

l.vanooijen@deurne.nl
06-19987781
Werkdagen: ma - di - vr 

Contactpersoon basisschool:
De Piramide
De Bron
De Heiakker

 


Renske KnopsRenske Knops

 

r.knops@deurne.nl
06-13643544
Werkdagen: ma - di - vr

Contactpersoon basisschool:
de Gerardus school

 

 

 

Wim DorssersWim Dorssers

w.dorssers@deurne.nl
06-30180450
Werkdagen: ma - di - do - vr

Contactpersoon voorgezet onderwijs school:
Alfrink
Hub van Doorne

 

 


Heidi HurkmansHeidi Hurkmans

h.hurkmans@deurne.nl
06-83161293
Werkdagen: ma - di - do - vr

Contactpersoon voorgezet onderwijs school:
Peelland College
Willibrord Gymnasium

 

 

 

Oude wijken:


Maarten KapellenMaarten Kapellen

m.kapellen@deurne.nl
06-83195528
Werkdagen: ma - di - wo - do tot 15.00 - vr tot 12.00

Contactpersoon voorgezet onderwijs school:
Peelland College
Willibrord Gymnasium

 

 


Helene KamphuisHélène Kamphuis

h.kamphuis@deurne.nl
06-34164955
Werkdagen: ma - di - do 

Contactpersoon basisschool:
D’n Bogerd
Tijl Uilenspiegel
Willibrordus Deurne / Leo onderwijs


 


Birgitte RaemakersBirgitte Raemakers

b.raemakers@deurne.nl
06-30576940
Werkdagen: ma - di - wo - do 

Contactpersoon basisschool:
LOS
De Zeilberg
De Hasselbraam

 

 

Marielle JoostenMariëlle Joosten

 

m.joosten@deurne.nl
06-13818943
Werkdagen: ma - di - wo - do tot 13.00

Contactpersoon:
de Sprong, speciaal basisonderwijs en voortgezet onderwijs in de regio

 

 

 

Hulp nodig of vragen?